0
f/8.0
1/800s
iso400
50.0 mm
f/8.0
1/800s
iso400
50.0 mm
1.2 Mb
4598x3065 → 2280x1519
2019:09:05 08:30:46
| Aperture | 8.0 |
| ColorSpace | Uncalibrated |
| DateCreated | 2019:09:05 08:30:46 |
| DateTimeOriginal | 2019:09:05 08:30:46 |
| ExifVersion | 0231 |
| ExposureTime | 1/800 |
| FocalLength | 50.0 mm |
| FocalLength35efl | 50.0 mm (35 mm equivalent: 79.4 mm) |
| HyperfocalDistance | 16.52 m |
| ISO | 400 |
| ImageSize | 4598x3065 |
| Lens | EF50mm f/1.8 STM |
| Make | Canon |
| Model | Canon EOS 750D |
| Orientation | Horizontal (normal) |
| ScaleFactor35efl | 1.6 |
| SensitivityType | Recommended Exposure Index |
| WhiteBalance | Auto |
COMMENTS 0
To leave a comment, please login or register

