0
f/2.8
1/320s
iso160
40.0 mm
f/2.8
1/320s
iso160
40.0 mm
835.6 Kb
3000x2108 → 2163x1520
2026:05:19 19:57:54
| Aperture | 2.8 |
| ColorSpace | sRGB |
| DateCreated | 2026:05:19 19:57:54 |
| DateTimeOriginal | 2026:05:19 19:57:54 |
| Description | default |
| ExifVersion | 0231 |
| ExposureTime | 1/320 |
| FocalLength | 40.0 mm |
| FocalLength35efl | 40.0 mm (35 mm equivalent: 168.0 mm) |
| FocalLengthIn35mmFormat | 168 mm |
| HyperfocalDistance | 79.88 m |
| ISO | 160 |
| ImageSize | 3000x2108 |
| Lens | 168.0 mm f/2.8 |
| Make | DJI |
| Model | FC9287 |
| ScaleFactor35efl | 4.2 |
| SensitivityType | Recommended Exposure Index |
| SubjectDistance | 0 m |
| WhiteBalance | Auto |
COMMENTS 0
To leave a comment, please login or register

