3
f/2.8
1/2000s
iso400
19.4 mm
f/2.8
1/2000s
iso400
19.4 mm
576.6 Kb
3500x2090 → 2280x1361
2026:05:25 20:10:28
| Aperture | 2.8 |
| ColorSpace | sRGB |
| DateCreated | 2026:05:25 20:10:28 |
| DateTimeOriginal | 2026:05:25 20:10:28 |
| Description | default |
| ExifVersion | 0231 |
| ExposureTime | 1/2000 |
| FocalLength | 19.4 mm |
| FocalLength35efl | 19.4 mm (35 mm equivalent: 70.0 mm) |
| FocalLengthIn35mmFormat | 70 mm |
| HyperfocalDistance | 16.10 m |
| ISO | 400 |
| ImageSize | 3500x2090 |
| Lens | 70.0 mm f/2.8 |
| Make | DJI |
| Model | FC9284 |
| ScaleFactor35efl | 3.6 |
| SensitivityType | Recommended Exposure Index |
| SubjectDistance | 0 m |
| WhiteBalance | Auto |
COMMENTS 0
To leave a comment, please login or register

