1
f/5.6
1/20s
iso200
50.0 mm
27 views
1 like
f/5.6
1/20s
iso200
50.0 mm
481.1 Kb
5044x3363 → 2280x1520
2026:03:27 13:08:20
| Aperture | 5.6 |
| ColorSpace | Uncalibrated |
| DateCreated | 2026:03:27 13:08:20.099+03:00 |
| DateTimeOriginal | 2026:03:27 13:08:20 |
| ExifVersion | 0231 |
| ExposureTime | 1/20 |
| FocalLength | 50.0 mm |
| FocalLength35efl | 50.0 mm (35 mm equivalent: 95.9 mm) |
| HyperfocalDistance | 28.51 m |
| ISO | 200 |
| ImageSize | 5044x3363 |
| Lens | EF50mm f/1.8 STM |
| Make | Canon |
| Model | Canon EOS 250D |
| Orientation | Horizontal (normal) |
| ScaleFactor35efl | 1.9 |
| SensitivityType | Recommended Exposure Index |
| WhiteBalance | Auto |
COMMENTS 0
To leave a comment, please login or register


