1
f/2.8
1/180s
iso400
50.0 mm
19 views
1 like
f/2.8
1/180s
iso400
50.0 mm
337.0 Kb
5621x4000 → 2135x1520
2026:03:29 15:00:52
| Aperture | 2.8 |
| ColorSpace | Uncalibrated |
| DateCreated | 2026:03:29 15:00:52.009+03:00 |
| DateTimeOriginal | 2026:03:29 15:00:52 |
| ExifVersion | 0231 |
| ExposureTime | 1/180 |
| FocalLength | 50.0 mm |
| FocalLength35efl | 50.0 mm (35 mm equivalent: 84.3 mm) |
| HyperfocalDistance | 50.11 m |
| ISO | 400 |
| ImageSize | 5621x4000 |
| Lens | EF50mm f/1.8 STM |
| Make | Canon |
| Model | Canon EOS 250D |
| Orientation | Horizontal (normal) |
| ScaleFactor35efl | 1.7 |
| SensitivityType | Recommended Exposure Index |
| WhiteBalance | Auto |
COMMENTS 0
To leave a comment, please login or register


