f/3.5
1/8s
iso100
8.3 mm
18 views
f/3.5
1/8s
iso100
8.3 mm
345.8 Kb
1500x1598 → 1426x1520
2025:09:02 12:20:35
| Aperture | 3.5 |
| ColorSpace | sRGB |
| DateCreated | 2025:09:02 |
| DateTimeOriginal | 2025:09:02 12:20:35 |
| Description | |
| ExifVersion | 0230 |
| ExposureTime | 1/8 |
| FocalLength | 8.3 mm |
| FocalLength35efl | 8.3 mm (35 mm equivalent: 46.6 mm) |
| HyperfocalDistance | 3.68 m |
| ISO | 100 |
| ImageSize | 1500x1598 |
| Lens | 4.3-150.5 mm |
| Make | Canon |
| Model | Canon PowerShot SX30 IS |
| ScaleFactor35efl | 5.6 |
| SensitivityType | Standard Output Sensitivity and Recommended Exposure Index |
| WhiteBalance | Auto |
COMMENTS 0
To leave a comment, please login or register

