0
f/9.0
1/800s
iso100
250.0 mm
f/9.0
1/800s
iso100
250.0 mm
287.9 Kb
1200x1145
2026:04:25 14:25:23
| Aperture | 9.0 |
| ColorSpace | sRGB |
| DateCreated | 2026:04:25 14:25:23.094 |
| DateTimeOriginal | 2026:04:25 14:25:23 |
| ExifVersion | 0230 |
| ExposureTime | 1/800 |
| FocalLength | 250.0 mm |
| FocalLength35efl | 250.0 mm (35 mm equivalent: 393.2 mm) |
| HyperfocalDistance | 363.50 m |
| ISO | 100 |
| ImageSize | 1200x1145 |
| Lens | EF70-300mm f/4-5.6 IS USM |
| Make | Canon |
| Model | Canon EOS 60D |
| Orientation | Horizontal (normal) |
| ScaleFactor35efl | 1.6 |
| SensitivityType | Recommended Exposure Index |
| WhiteBalance | Manual |
COMMENTS 0
To leave a comment, please login or register

