0
f/6.3
1/2500s
iso2000
400.0 mm
30 views
0 likes
f/6.3
1/2500s
iso2000
400.0 mm
645.9 Kb
2700x2160 → 1900x1520
2026:04:28 18:27:08
| Aperture | 6.3 |
| ColorSpace | sRGB |
| DateCreated | 2026:04:28 18:27:08.80 |
| DateTimeOriginal | 2026:04:28 18:27:08 |
| ExifVersion | 0231 |
| ExposureTime | 1/2500 |
| FocalLength | 400.0 mm |
| FocalLength35efl | 400.0 mm (35 mm equivalent: 934.3 mm) |
| HyperfocalDistance | 1974.34 m |
| ISO | 2000 |
| ImageSize | 2700x2160 |
| Lens | EF100-400mm f/4.5-5.6L IS II USM |
| Make | Canon |
| Model | Canon EOS 5D Mark IV |
| ScaleFactor35efl | 2.3 |
| SensitivityType | Recommended Exposure Index |
| WhiteBalance | Manual |
COMMENTS 0
To leave a comment, please login or register

