0
f/7.1
1/1000s
iso2000
400.0 mm
33 views
0 likes
f/7.1
1/1000s
iso2000
400.0 mm
357.2 Kb
2675x1783 → 2280x1519
2026:04:29 19:31:37
| Aperture | 7.1 |
| ColorSpace | sRGB |
| DateCreated | 2026:04:29 19:31:37.73 |
| DateTimeOriginal | 2026:04:29 19:31:37 |
| ExifVersion | 0231 |
| ExposureTime | 1/1000 |
| FocalLength | 400.0 mm |
| FocalLength35efl | 400.0 mm (35 mm equivalent: 1004.9 mm) |
| HyperfocalDistance | 1884.26 m |
| ISO | 2000 |
| ImageSize | 2675x1783 |
| Lens | EF100-400mm f/4.5-5.6L IS II USM |
| Make | Canon |
| Model | Canon EOS 5D Mark IV |
| ScaleFactor35efl | 2.5 |
| SensitivityType | Recommended Exposure Index |
| WhiteBalance | Manual |
COMMENTS 0
To leave a comment, please login or register

