0
f/6.3
1/2000s
iso800
400.0 mm
29 views
0 likes
f/6.3
1/2000s
iso800
400.0 mm
653.8 Kb
975x1365
2026:05:03 17:26:16
| Aperture | 6.3 |
| ColorSpace | sRGB |
| DateCreated | 2026:05:03 17:26:16.18 |
| DateTimeOriginal | 2026:05:03 17:26:16 |
| ExifVersion | 0231 |
| ExposureTime | 1/2000 |
| FocalLength | 400.0 mm |
| FocalLength35efl | 400.0 mm (35 mm equivalent: 1925.9 mm) |
| HyperfocalDistance | 4069.66 m |
| ISO | 800 |
| ImageSize | 975x1365 |
| Lens | EF100-400mm f/4.5-5.6L IS II USM |
| Make | Canon |
| Model | Canon EOS 5D Mark IV |
| ScaleFactor35efl | 4.8 |
| SensitivityType | Recommended Exposure Index |
| WhiteBalance | Manual |
COMMENTS 0
To leave a comment, please login or register

