2
f/8.0
1/1600s
iso1250
400.0 mm
f/8.0
1/1600s
iso1250
400.0 mm
1.4 Mb
2568x2054 → 1900x1520
2026:05:02 19:51:03
| Aperture | 8.0 |
| ColorSpace | sRGB |
| DateCreated | 2026:05:02 19:51:03.21 |
| DateTimeOriginal | 2026:05:02 19:51:03 |
| ExifVersion | 0231 |
| ExposureTime | 1/1600 |
| FocalLength | 400.0 mm |
| FocalLength35efl | 400.0 mm (35 mm equivalent: 982.4 mm) |
| HyperfocalDistance | 1634.84 m |
| ISO | 1250 |
| ImageSize | 2568x2054 |
| Lens | EF100-400mm f/4.5-5.6L IS II USM |
| Make | Canon |
| Model | Canon EOS 5D Mark IV |
| ScaleFactor35efl | 2.5 |
| SensitivityType | Recommended Exposure Index |
| WhiteBalance | Manual |
COMMENTS 2
To leave a comment, please login or register
Классный моментик !
@Наталия Че, Первый раз снимала тетеревятника. Он показал себя во всей красе.

