2
f/6.3
1/3200s
iso800
400.0 mm
f/6.3
1/3200s
iso800
400.0 mm
511.0 Kb
1587x1984 → 1215x1520
2026:05:05 16:26:09
| Aperture | 6.3 |
| ColorSpace | sRGB |
| DateCreated | 2026:05:05 16:26:09.64 |
| DateTimeOriginal | 2026:05:05 16:26:09 |
| ExifVersion | 0231 |
| ExposureTime | 1/3200 |
| FocalLength | 400.0 mm |
| FocalLength35efl | 400.0 mm (35 mm equivalent: 1271.6 mm) |
| HyperfocalDistance | 2686.99 m |
| ISO | 800 |
| ImageSize | 1587x1984 |
| Lens | EF100-400mm f/4.5-5.6L IS II USM |
| Make | Canon |
| Model | Canon EOS 5D Mark IV |
| ScaleFactor35efl | 3.2 |
| SensitivityType | Recommended Exposure Index |
| WhiteBalance | Manual |
COMMENTS 0
To leave a comment, please login or register

