0
f/7.1
1/2000s
iso1000
400.0 mm
28 views
0 likes
f/7.1
1/2000s
iso1000
400.0 mm
757.1 Kb
2497x1784 → 2127x1520
2026:05:04 19:18:19
| Aperture | 7.1 |
| ColorSpace | sRGB |
| DateCreated | 2026:05:04 19:18:19.42 |
| DateTimeOriginal | 2026:05:04 19:18:19 |
| ExifVersion | 0231 |
| ExposureTime | 1/2000 |
| FocalLength | 400.0 mm |
| FocalLength35efl | 400.0 mm (35 mm equivalent: 1052.7 mm) |
| HyperfocalDistance | 1973.87 m |
| ISO | 1000 |
| ImageSize | 2497x1784 |
| Lens | EF100-400mm f/4.5-5.6L IS II USM |
| Make | Canon |
| Model | Canon EOS 5D Mark IV |
| ScaleFactor35efl | 2.6 |
| SensitivityType | Recommended Exposure Index |
| WhiteBalance | Manual |
COMMENTS 0
To leave a comment, please login or register

