1
f/6.3
1/800s
iso2500
400 mm
f/6.3
1/800s
iso2500
400 mm
1.0 Mb
3000x2000 → 2280x1520
2026:03:22 15:57:59
| Aperture | 6.3 |
| Artist | ALEXANDER PEROV |
| CameraType | EOS High-end |
| ColorSpace | sRGB |
| DateTimeOriginal | 2026:03:22 15:57:59 |
| ExifVersion | 0231 |
| ExposureTime | 1/800 |
| FocalLength | 400 mm |
| FocalLength35efl | 400.0 mm (35 mm equivalent: 399.4 mm) |
| GPSVersionID | 2.3.0.0 |
| HyperfocalDistance | 843.98 m |
| ISO | 2500 |
| ImageSize | 3000x2000 |
| InternalSerialNumber | UQ0150872 |
| Lens | 100.0 - 500.0 mm |
| LensType | Canon RF 50mm F1.2L USM or other Canon RF Lens |
| Make | Canon |
| Model | Canon EOS R5m2 |
| Orientation | Horizontal (normal) |
| RecordMode | JPEG |
| ScaleFactor35efl | 1.0 |
| SensitivityType | Recommended Exposure Index |
| WhiteBalance | Auto |
COMMENTS 0
To leave a comment, please login or register

