1
f/7.1
1/500s
iso200
600.0 mm
f/7.1
1/500s
iso200
600.0 mm
2.0 Mb
2277x1520
2015:07:06 18:30:01
| Aperture | 7.1 |
| ColorSpace | sRGB |
| DateCreated | 2015:07:06 |
| DateTimeOriginal | 2015:07:06 18:30:01 |
| ExifVersion | 0220 |
| ExposureTime | 1/500 |
| FocalLength | 600.0 mm |
| FocalLength35efl | 600.0 mm (35 mm equivalent: 600.0 mm) |
| FocalLengthIn35mmFormat | 600 mm |
| HyperfocalDistance | 1687.54 m |
| ISO | 200 |
| ImageSize | 2277x1520 |
| Lens | 150.0-600.0 mm f/5.0-6.3 |
| Make | NIKON CORPORATION |
| Model | NIKON D600 |
| Orientation | Horizontal (normal) |
| ScaleFactor35efl | 1.0 |
| WhiteBalance | Manual |
COMMENTS 0
To leave a comment, please login or register

