0
f/6.3
1/1000s
iso1600
400.0 mm
24 views
0 likes
f/6.3
1/1000s
iso1600
400.0 mm
452.8 Kb
1427x1784 → 1215x1520
2026:05:29 17:50:06
| Aperture | 6.3 |
| ColorSpace | sRGB |
| DateCreated | 2026:05:29 17:50:06.71 |
| DateTimeOriginal | 2026:05:29 17:50:06 |
| ExifVersion | 0231 |
| ExposureTime | 1/1000 |
| FocalLength | 400.0 mm |
| FocalLength35efl | 400.0 mm (35 mm equivalent: 1414.1 mm) |
| HyperfocalDistance | 2988.24 m |
| ISO | 1600 |
| ImageSize | 1427x1784 |
| Lens | EF100-400mm f/4.5-5.6L IS II USM |
| Make | Canon |
| Model | Canon EOS 5D Mark IV |
| ScaleFactor35efl | 3.5 |
| SensitivityType | Recommended Exposure Index |
| WhiteBalance | Manual |
COMMENTS 0
To leave a comment, please login or register

