1
f/6.7
1/2000s
iso800
50.0 mm
f/6.7
1/2000s
iso800
50.0 mm
512.5 Kb
1541x1000
2010:08:15 08:27:18
| Aperture | 6.7 |
| DateCreated | 2026-4-2 |
| DateTimeOriginal | 2010:08:15 08:27:18 |
| ExifVersion | 0230 |
| ExposureTime | 1/2000 |
| FocalLength | 50.0 mm |
| FocalLength35efl | 50.0 mm (35 mm equivalent: 75.0 mm) |
| FocalLengthIn35mmFormat | 75 mm |
| HyperfocalDistance | 18.63 m |
| ISO | 800 |
| ImageSize | 1541x1000 |
| Lens | smc PENTAX-DA 50-200mm F4-5.6 ED |
| Make | SAMSUNG TECHWIN Co. |
| Model | SAMSUNG GX20 |
| Orientation | Horizontal (normal) |
| ScaleFactor35efl | 1.5 |
| WhiteBalance | Auto |
COMMENTS 0
To leave a comment, please login or register

