1
f/1.4
1/160s
iso100
28.0 mm
f/1.4
1/160s
iso100
28.0 mm
487.2 Kb
2966x2000 → 2254x1520
2025:08:24 20:48:26
| Aperture | 1.4 |
| Artist | MALAKHOV |
| ColorSpace | sRGB |
| Creator | MALAKHOV |
| DateCreated | 2025:08:24 20:48:26.051+03:00 |
| DateTimeOriginal | 2025:08:24 20:48:26 |
| ExifVersion | 0231 |
| ExposureTime | 1/160 |
| FocalLength | 28.0 mm |
| FocalLength35efl | 28.0 mm (35 mm equivalent: 27.0 mm) |
| FocalLengthIn35mmFormat | 27 mm |
| HyperfocalDistance | 17.97 m |
| ISO | 100 |
| ImageSize | 2966x2000 |
| Lens | 28.0 mm f/1.4 |
| Make | NIKON CORPORATION |
| Model | NIKON D850 |
| ScaleFactor35efl | 1.0 |
| SensitivityType | Recommended Exposure Index |
| WhiteBalance | Auto |
COMMENTS 0
To leave a comment, please login or register

