2
f/4.0
1/640s
iso320
20.0 mm
33 views
2 likes
f/4.0
1/640s
iso320
20.0 mm
729.4 Kb
3200x1800 → 2280x1282
2026:04:28 15:25:03
| Aperture | 4.0 |
| ColorSpace | sRGB |
| DateCreated | 2026:04:28 15:25:03 |
| DateTimeOriginal | 2026:04:28 15:25:03 |
| ExifVersion | 0231 |
| ExposureTime | 1/640 |
| FocalLength | 20.0 mm |
| FocalLength35efl | 20.0 mm (35 mm equivalent: 40.0 mm) |
| FocalLengthIn35mmFormat | 40 mm |
| HyperfocalDistance | 6.66 m |
| ISO | 320 |
| ImageSize | 3200x1800 |
| Lens | OLYMPUS M.12-45mm F4.0 |
| Make | OLYMPUS CORPORATION |
| Model | E-M10MarkIV |
| ScaleFactor35efl | 2.0 |
| SensitivityType | Standard Output Sensitivity |
| WhiteBalance | Manual |
COMMENTS 0
To leave a comment, please login or register

