1
f/7.1
1/5000s
iso800
50.0 mm
f/7.1
1/5000s
iso800
50.0 mm
718.8 Kb
4000x6000 → 1013x1520
2026:04:17 17:42:15
| Aperture | 7.1 |
| ColorSpace | sRGB |
| DateCreated | 2026:04:17 17:42:15.095+03:00 |
| DateTimeOriginal | 2026:04:17 17:42:15 |
| ExifVersion | 0231 |
| ExposureTime | 1/5000 |
| FocalLength | 50.0 mm |
| FocalLength35efl | 50.0 mm (35 mm equivalent: 50.1 mm) |
| HyperfocalDistance | 11.74 m |
| ISO | 800 |
| ImageSize | 4000x6000 |
| Lens | EF50mm f/1.8 II |
| Make | Canon |
| Model | Canon EOS R6m2 |
| Orientation | Horizontal (normal) |
| ScaleFactor35efl | 1.0 |
| SensitivityType | Recommended Exposure Index |
| WhiteBalance | Manual |
COMMENTS 0
To leave a comment, please login or register

