0
f/8.0
1/1500s
iso400
30.0 mm
f/8.0
1/1500s
iso400
30.0 mm
891.6 Kb
4000x6000 → 1013x1520
2026:05:26 11:23:28
| Aperture | 8.0 |
| ColorSpace | Uncalibrated |
| DateCreated | 2026:05:26 11:23:28.002+03:00 |
| DateTimeOriginal | 2026:05:26 11:23:28 |
| ExifVersion | 0231 |
| ExposureTime | 1/1500 |
| FocalLength | 30.0 mm |
| FocalLength35efl | 30.0 mm (35 mm equivalent: 48.4 mm) |
| HyperfocalDistance | 6.04 m |
| ISO | 400 |
| ImageSize | 4000x6000 |
| Lens | EF28-105mm f/3.5-4.5 USM |
| Make | Canon |
| Model | Canon EOS 250D |
| Orientation | Horizontal (normal) |
| ScaleFactor35efl | 1.6 |
| SensitivityType | Recommended Exposure Index |
| WhiteBalance | Auto |
COMMENTS 0
To leave a comment, please login or register


