0
f/8.0
1/250s
iso100
16.0 mm
f/8.0
1/250s
iso100
16.0 mm
980.0 Kb
3500x2365 → 2249x1520
2026:04:18 17:34:08
| Aperture | 8.0 |
| ColorSpace | Uncalibrated |
| DateCreated | 2026:04:18 17:34:08.073-04:00 |
| DateTimeOriginal | 2026:04:18 17:34:08 |
| ExifVersion | 0231 |
| ExposureTime | 1/250 |
| FocalLength | 16.0 mm |
| FocalLength35efl | 16.0 mm (35 mm equivalent: 24.0 mm) |
| FocalLengthIn35mmFormat | 24 mm |
| HyperfocalDistance | 1.60 m |
| ISO | 100 |
| ImageSize | 3500x2365 |
| Lens | NIKKOR Z DX 16-50mm f/3.5-6.3 VR |
| Make | NIKON CORPORATION |
| Model | NIKON Z 50 |
| Orientation | Horizontal (normal) |
| ScaleFactor35efl | 1.5 |
| SensitivityType | Recommended Exposure Index |
| WhiteBalance | Auto |
COMMENTS 0
To leave a comment, please login or register

