0
f/11.0
1/250s
iso200
50.0 mm
20 views
0 likes
f/11.0
1/250s
iso200
50.0 mm
1.2 Mb
6000x4000 → 2280x1520
2026:05:06 10:56:45
| Aperture | 11.0 |
| ColorSpace | Uncalibrated |
| DateCreated | 2026:05:06 10:56:45.014+03:00 |
| DateTimeOriginal | 2026:05:06 10:56:45 |
| ExifVersion | 0231 |
| ExposureTime | 1/250 |
| FocalLength | 50.0 mm |
| FocalLength35efl | 50.0 mm (35 mm equivalent: 80.7 mm) |
| HyperfocalDistance | 12.20 m |
| ISO | 200 |
| ImageSize | 6000x4000 |
| Lens | EF50mm f/1.8 STM |
| Make | Canon |
| Model | Canon EOS 250D |
| Orientation | Horizontal (normal) |
| ScaleFactor35efl | 1.6 |
| SensitivityType | Recommended Exposure Index |
| WhiteBalance | Auto |
COMMENTS 0
To leave a comment, please login or register


