0
f/8.0
1/90s
iso400
105.0 mm
f/8.0
1/90s
iso400
105.0 mm
802.6 Kb
2793x4000 → 1061x1520
2026:05:16 12:41:51
| Aperture | 8.0 |
| ColorSpace | Uncalibrated |
| DateCreated | 2026:05:16 12:41:51+03:00 |
| DateTimeOriginal | 2026:05:16 12:41:51 |
| ExifVersion | 0231 |
| ExposureTime | 1/90 |
| FocalLength | 105.0 mm |
| FocalLength35efl | 105.0 mm (35 mm equivalent: 250.4 mm) |
| HyperfocalDistance | 109.37 m |
| ISO | 400 |
| ImageSize | 2793x4000 |
| Lens | EF28-105mm f/3.5-4.5 USM |
| Make | Canon |
| Model | Canon EOS 250D |
| Orientation | Horizontal (normal) |
| ScaleFactor35efl | 2.4 |
| SensitivityType | Recommended Exposure Index |
| WhiteBalance | Auto |
COMMENTS 0
To leave a comment, please login or register


