# 1
2
f/7.1
1/200s
iso125
35.0 mm
# 2
2
f/8.0
1/320s
iso320
35.0 mm
# 3
2
f/8.0
1/200s
iso320
35.0 mm
# 4
2
f/7.1
1/100s
iso200
105.0 mm
# 5
1
f/7.1
1/100s
iso200
32.0 mm
# 6
1
f/6.3
1/60s
iso200
67.0 mm
# 7
1
f/6.3
1/125s
iso125
50.0 mm
# 8
1
f/7.1
1/320s
iso125
40.0 mm
# 9
1
f/7.1
1/200s
iso125
55.0 mm
# 10
2
f/8.0
1/100s
iso200
55.0 mm
f/8.0
1/100s
iso200
55.0 mm
1.0 Mb
3840x2160 → 2280x1282
2014:07:22 11:56:02
| Aperture | 8.0 |
| ColorSpace | Uncalibrated |
| DateCreated | 2014:07:22 11:56:02.12 |
| DateTimeOriginal | 2014:07:22 11:56:02 |
| ExifVersion | 0230 |
| ExposureTime | 1/100 |
| FocalLength | 55.0 mm |
| FocalLength35efl | 55.0 mm (35 mm equivalent: 82.1 mm) |
| HyperfocalDistance | 18.80 m |
| ISO | 200 |
| ImageSize | 3840x2160 |
| Lens | Canon EF 24-105mm f/4L IS USM |
| Make | Canon |
| Model | Canon EOS 5D Mark II |
| Orientation | Horizontal (normal) |
| ScaleFactor35efl | 1.5 |
| SubjectDistance | 0 m |
| WhiteBalance | Auto |
COMMENTS 1
To leave a comment, please login or register
С туманами особенно хороши!

