# 1
0
f/9.0
1/200s
iso100
35.0 mm
# 2
0
f/7.1
1/2000s
iso400
30.0 mm
# 3
0
f/9.0
1/640s
iso100
25.0 mm
# 4
0
f/9.0
1/320s
iso100
29.0 mm
# 5
0
f/9.0
1/125s
iso100
103.0 mm
# 6
0
f/5.6
1/100s
iso2000
47.0 mm
f/5.6
1/100s
iso2000
47.0 mm
465.2 Kb
3840x2160 → 2280x1282
2026:01:23 08:25:10
| Aperture | 5.6 |
| ColorSpace | sRGB |
| DateCreated | 2026:01:23 08:25:10.049+02:00 |
| DateTimeOriginal | 2026:01:23 08:25:10 |
| ExifVersion | 0231 |
| ExposureTime | 1/100 |
| FocalLength | 47.0 mm |
| FocalLength35efl | 47.0 mm (35 mm equivalent: 70.2 mm) |
| HyperfocalDistance | 19.60 m |
| ISO | 2000 |
| ImageSize | 3840x2160 |
| Lens | EF24-105mm f/4L IS USM |
| Make | Canon |
| Model | Canon EOS R6 |
| Orientation | Horizontal (normal) |
| ScaleFactor35efl | 1.5 |
| SensitivityType | Recommended Exposure Index |
| WhiteBalance | Auto |
COMMENTS 0
To leave a comment, please login or register

