# 1
1
f/9.0
1/20s
iso100
105.0 mm
# 2
1
f/10.0
1/200s
iso100
43.0 mm
# 3
1
f/9.0
1/60s
iso100
24.0 mm
# 4
1
f/10.0
1/200s
iso100
26.0 mm
# 5
1
f/9.0
1/160s
iso100
42.0 mm
# 6
1
f/9.0
1/160s
iso100
37.0 mm
# 7
1
f/9.0
1/125s
iso100
24.0 mm
f/9.0
1/125s
iso100
24.0 mm
928.5 Kb
3840x2160 → 2280x1282
2026:05:22 05:13:53
| Aperture | 9.0 |
| Artist | DMITRIY DIMIMH |
| ColorSpace | Uncalibrated |
| Creator | DMITRIY DIMIMH |
| DateCreated | 2026:05:22 05:13:53.26+02:00 |
| DateTimeOriginal | 2026:05:22 05:13:53 |
| ExifVersion | 0230 |
| ExposureTime | 1/125 |
| FocalLength | 24.0 mm |
| FocalLength35efl | 24.0 mm (35 mm equivalent: 39.3 mm) |
| HyperfocalDistance | 3.49 m |
| ISO | 100 |
| ImageSize | 3840x2160 |
| Lens | Canon RF 24-105mm F4L IS USM |
| Make | Canon |
| Model | Canon EOS R6m2 |
| Orientation | Horizontal (normal) |
| ScaleFactor35efl | 1.6 |
| SensitivityType | Recommended Exposure Index |
| SubjectDistance | 16.51 m |
| WhiteBalance | Auto |
COMMENTS 0
To leave a comment, please login or register

