1
f/6.3
1/40s
iso400
18.0 mm
f/6.3
1/40s
iso400
18.0 mm
1.6 Mb
2429x1545 → 2280x1450
2013:06:28 10:16:52
| Aperture | 6.3 |
| Artist | Picasa |
| ColorSpace | Uncalibrated |
| Creator | Picasa |
| DateCreated | 2013:06:28 10:16:52.013 |
| DateTimeOriginal | 2013:06:28 10:16:52 |
| ExifVersion | 0221 |
| ExposureTime | 1/40 |
| FocalLength | 18.0 mm |
| FocalLength35efl | 18.0 mm (35 mm equivalent: 29.1 mm) |
| HyperfocalDistance | 2.77 m |
| ISO | 400 |
| ImageSize | 2429x1545 |
| Lens | 18-250mm |
| Make | Canon |
| Model | Canon EOS 1000D |
| Orientation | Horizontal (normal) |
| ScaleFactor35efl | 1.6 |
| WhiteBalance | Manual |
COMMENTS 0
To leave a comment, please login or register

