7
f/14.0
20s
iso50
79.0 mm
| Aperture | 14.0 |
| Artist | Jurij |
| Creator | Jurij |
| DateCreated | 2025:11:19 |
| DateTimeOriginal | 2025:11:19 15:48:48 |
| ExifVersion | 0220 |
| ExposureTime | 20 |
| FocalLength | 79.0 mm |
| FocalLength35efl | 79.0 mm (35 mm equivalent: 78.9 mm) |
| HyperfocalDistance | 14.81 m |
| ISO | 50 |
| ImageSize | 2280x1452 |
| Lens | RF70-200mm F2.8 L IS USM |
| Make | Canon |
| Model | Canon EOS R5 |
| ScaleFactor35efl | 1.0 |
| WhiteBalance | Auto |
COMMENTS 0
To leave a comment, please login or register

