Август на лесном озере.
Инфракрасная съемка.
ZB2.
11
f/8.0
1/100s
iso100
16.0 mm
79 views
11 likes
2 users added to favorites
Position in rating this
day: 1
/ week: 28
/ month: _
Awards:
Photo of the day ( 2026-05-31 +0200 )
| Aperture | 8.0 |
| Artist | Sixten |
| ColorSpace | sRGB |
| Creator | Sixten |
| DateCreated | 2021:08:22 10:46:52 |
| DateTimeOriginal | 2021:08:22 10:46:52 |
| ExifVersion | 0231 |
| ExposureTime | 1/100 |
| FocalLength | 16.0 mm |
| FocalLength35efl | 16.0 mm (35 mm equivalent: 24.0 mm) |
| FocalLengthIn35mmFormat | 24 mm |
| HyperfocalDistance | 1.60 m |
| ISO | 100 |
| ImageSize | 2280x1520 |
| Lens | DT 16-50mm F2.8 SSM |
| Make | SONY |
| Model | ILCE-6000 |
| Orientation | Horizontal (normal) |
| ScaleFactor35efl | 1.5 |
| SensitivityType | Recommended Exposure Index |
| WhiteBalance | Manual |
COMMENTS 0
To leave a comment, please login or register

