1
f/6.7
1/60s
iso200
18.0 mm
38 views
1 like
f/6.7
1/60s
iso200
18.0 mm
1.1 Mb
6000x3621 → 2280x1375
2026:05:17 10:01:00
| Aperture | 6.7 |
| ColorSpace | Uncalibrated |
| DateCreated | 2026:05:17 10:01:00.016+03:00 |
| DateTimeOriginal | 2026:05:17 10:01:00 |
| ExifVersion | 0231 |
| ExposureTime | 1/60 |
| FocalLength | 18.0 mm |
| FocalLength35efl | 18.0 mm (35 mm equivalent: 29.9 mm) |
| HyperfocalDistance | 2.67 m |
| ISO | 200 |
| ImageSize | 6000x3621 |
| Lens | EF-S10-18mm f/4.5-5.6 IS STM |
| Make | Canon |
| Model | Canon EOS 250D |
| Orientation | Horizontal (normal) |
| ScaleFactor35efl | 1.7 |
| SensitivityType | Recommended Exposure Index |
| WhiteBalance | Auto |
COMMENTS 0
To leave a comment, please login or register


