0
f/5.6
1/2000s
iso1100
300.0 mm
30 views
0 likes
f/5.6
1/2000s
iso1100
300.0 mm
1.3 Mb
2961x1974 → 2280x1520
2026:04:30 08:51:42
| Aperture | 5.6 |
| Artist | Ihar Karneichuk |
| ColorSpace | Uncalibrated |
| DateTimeOriginal | 2026:04:30 08:51:42 |
| ExifVersion | 0231 |
| ExposureTime | 1/2000 |
| FocalLength | 300.0 mm |
| FocalLength35efl | 300.0 mm (35 mm equivalent: 450.0 mm) |
| FocalLengthIn35mmFormat | 450 mm |
| GPSVersionID | 2.3.0.0 |
| HyperfocalDistance | 802.33 m |
| ISO | 1100 |
| ImageSize | 2961x1974 |
| Lens | 70-300mm f/4.5-5.6 |
| LensType | G VR |
| Make | NIKON CORPORATION |
| Model | NIKON D500 |
| Orientation | Horizontal (normal) |
| ScaleFactor35efl | 1.5 |
| SensitivityType | Recommended Exposure Index |
| WhiteBalance | Auto1 |
COMMENTS 0
To leave a comment, please login or register

