2
f/6.3
1/2500s
iso2000
363 mm
f/6.3
1/2500s
iso2000
363 mm
1022.1 Kb
3000x2000 → 2280x1520
2026:03:20 14:50:28
| Aperture | 6.3 |
| Artist | ALEXANDER PEROV |
| CameraType | EOS High-end |
| ColorSpace | sRGB |
| DateTimeOriginal | 2026:03:20 14:50:28 |
| ExifVersion | 0231 |
| ExposureTime | 1/2500 |
| FocalLength | 363 mm |
| FocalLength35efl | 363.0 mm (35 mm equivalent: 362.5 mm) |
| GPSVersionID | 2.3.0.0 |
| HyperfocalDistance | 695.07 m |
| ISO | 2000 |
| ImageSize | 3000x2000 |
| InternalSerialNumber | UQ0150872 |
| Lens | 100.0 - 500.0 mm |
| LensType | Canon RF 50mm F1.2L USM or other Canon RF Lens |
| Make | Canon |
| Model | Canon EOS R5m2 |
| Orientation | Horizontal (normal) |
| RecordMode | JPEG |
| ScaleFactor35efl | 1.0 |
| SensitivityType | Recommended Exposure Index |
| WhiteBalance | Auto |
COMMENTS 0
To leave a comment, please login or register

