1
f/5.3
1/800s
iso160
195.0 mm
21 views
1 like
f/5.3
1/800s
iso160
195.0 mm
766.9 Kb
2844x1899 → 2276x1520
2026:05:22 15:10:18
| Aperture | 5.3 |
| Artist | Karneichuk Ihar |
| ColorSpace | Uncalibrated |
| DateTimeOriginal | 2026:05:22 15:10:18 |
| ExifVersion | 0231 |
| ExposureTime | 1/800 |
| FocalLength | 195.0 mm |
| FocalLength35efl | 195.0 mm (35 mm equivalent: 195.0 mm) |
| FocalLengthIn35mmFormat | 195 mm |
| GPSVersionID | 2.3.0.0 |
| HyperfocalDistance | 238.78 m |
| ISO | 160 |
| ImageSize | 2844x1899 |
| Lens | 70-300mm f/4.5-5.6 |
| LensType | G VR |
| Make | NIKON CORPORATION |
| Model | NIKON D750 |
| Orientation | Horizontal (normal) |
| ScaleFactor35efl | 1.0 |
| SensitivityType | Recommended Exposure Index |
| WhiteBalance | Auto2 |
COMMENTS 0
To leave a comment, please login or register

