# 1
0
f/7.1
1/640s
iso100
33.0 mm
# 2
0
f/8.0
1/320s
iso160
67.0 mm
# 3
0
f/7.1
1/160s
iso250
28.0 mm
# 4
0
f/5.6
1/200s
iso250
24.0 mm
# 5
0
f/7.1
1/200s
iso100
21.0 mm
# 6
0
f/7.1
1/320s
iso100
35.0 mm
# 7
0
f/9.0
1/250s
iso100
16.0 mm
# 8
0
f/6.3
1/400s
iso100
21.0 mm
# 9
0
f/6.3
1/400s
iso200
32.0 mm
# 10
0
f/4.5
1/100s
iso500
24.0 mm
f/4.5
1/100s
iso500
24.0 mm
932.1 Kb
3239x2160 → 2280x1520
2019:02:11 17:44:15
| Aperture | 4.5 |
| ColorSpace | Uncalibrated |
| DateCreated | 2019:02:11 17:44:15.50 |
| DateTimeOriginal | 2019:02:11 17:44:15 |
| ExifVersion | 0230 |
| ExposureTime | 1/100 |
| FocalLength | 24.0 mm |
| FocalLength35efl | 24.0 mm (35 mm equivalent: 40.6 mm) |
| HyperfocalDistance | 7.21 m |
| ISO | 500 |
| ImageSize | 3239x2160 |
| Lens | Canon EF 24-105mm f/4L IS USM |
| Make | Canon |
| Model | Canon EOS 5D Mark II |
| Orientation | Horizontal (normal) |
| ScaleFactor35efl | 1.7 |
| SubjectDistance | 0 m |
| WhiteBalance | Auto |
COMMENTS 0
To leave a comment, please login or register

