# 1
0
f/8.0
1/320s
iso100
28.0 mm
# 2
0
f/8.0
1/320s
iso100
40.0 mm
# 3
0
f/9.0
1/160s
iso100
24.0 mm
# 4
0
f/7.1
1/250s
iso100
32.0 mm
# 5
0
f/9.0
1/200s
iso100
75.0 mm
# 6
0
f/5.6
1/800s
iso100
45.0 mm
# 7
0
f/8.0
1/400s
iso100
45.0 mm
# 8
0
f/7.1
1/400s
iso100
24.0 mm
# 9
0
f/8.0
1/125s
iso100
73.0 mm
# 10
0
f/8.0
1/160s
iso100
24.0 mm
f/8.0
1/160s
iso100
24.0 mm
1.3 Mb
3112x2160 → 2189x1520
2019:02:09 14:01:46
| Aperture | 8.0 |
| ColorSpace | Uncalibrated |
| DateCreated | 2019:02:09 14:01:46.55 |
| DateTimeOriginal | 2019:02:09 14:01:46 |
| ExifVersion | 0230 |
| ExposureTime | 1/160 |
| FocalLength | 24.0 mm |
| FocalLength35efl | 24.0 mm (35 mm equivalent: 41.7 mm) |
| HyperfocalDistance | 4.17 m |
| ISO | 100 |
| ImageSize | 3112x2160 |
| Lens | Canon EF 24-105mm f/4L IS USM |
| Make | Canon |
| Model | Canon EOS 5D Mark II |
| Orientation | Horizontal (normal) |
| ScaleFactor35efl | 1.7 |
| SubjectDistance | 0 m |
| WhiteBalance | Auto |
COMMENTS 0
To leave a comment, please login or register

