# 1
0
f/2.8
1/160s
iso125
148.0 mm
# 2
0
f/5.0
1/200s
iso100
73.0 mm
# 3
0
f/2.8
1/800s
iso100
100.0 mm
# 4
0
f/2.8
1/125s
iso100
200.0 mm
# 5
0
f/4.0
1/160s
iso100
105.0 mm
# 6
0
f/5.6
1/100s
iso320
65.0 mm
# 7
0
f/5.6
1/80s
iso160
24.0 mm
# 8
0
f/7.1
1/250s
iso100
24.0 mm
# 9
0
f/7.1
1/200s
iso100
47.0 mm
# 10
0
f/6.3
1/200s
iso100
32.0 mm
f/6.3
1/200s
iso100
32.0 mm
1.6 Mb
3840x2160 → 2280x1282
2026:04:28 09:51:55
| Aperture | 6.3 |
| Artist | DMITRIY DIMIMH |
| ColorSpace | Uncalibrated |
| Creator | DMITRIY DIMIMH |
| DateCreated | 2026:04:28 09:51:55.15+02:00 |
| DateTimeOriginal | 2026:04:28 09:51:55 |
| ExifVersion | 0230 |
| ExposureTime | 1/200 |
| FocalLength | 32.0 mm |
| FocalLength35efl | 32.0 mm (35 mm equivalent: 52.4 mm) |
| HyperfocalDistance | 8.86 m |
| ISO | 100 |
| ImageSize | 3840x2160 |
| Lens | Canon RF 24-105mm F4L IS USM |
| Make | Canon |
| Model | Canon EOS R6m2 |
| Orientation | Horizontal (normal) |
| ScaleFactor35efl | 1.6 |
| SensitivityType | Recommended Exposure Index |
| SubjectDistance | 9.41 m |
| WhiteBalance | Auto |
COMMENTS 0
To leave a comment, please login or register

