0
f/5.6
1/100s
iso400
85.0 mm
f/5.6
1/100s
iso400
85.0 mm
762.8 Kb
3840x2160 → 2280x1282
2026:04:28 09:03:57
| Aperture | 5.6 |
| Artist | DMITRIY DIMIMH |
| ColorSpace | Uncalibrated |
| Creator | DMITRIY DIMIMH |
| DateCreated | 2026:04:28 09:03:57.95+02:00 |
| DateTimeOriginal | 2026:04:28 09:03:57 |
| ExifVersion | 0230 |
| ExposureTime | 1/100 |
| FocalLength | 85.0 mm |
| FocalLength35efl | 85.0 mm (35 mm equivalent: 139.1 mm) |
| HyperfocalDistance | 70.29 m |
| ISO | 400 |
| ImageSize | 3840x2160 |
| Lens | Canon RF 24-105mm F4L IS USM |
| Make | Canon |
| Model | Canon EOS R6m2 |
| Orientation | Horizontal (normal) |
| ScaleFactor35efl | 1.6 |
| SensitivityType | Recommended Exposure Index |
| SubjectDistance | 9.41 m |
| WhiteBalance | Auto |
COMMENTS 0
To leave a comment, please login or register

