# 1
2
f/6.3
1/100s
iso125
24.0 mm
# 2
3
f/6.3
1/100s
iso320
35.0 mm
# 3
3
f/8.0
1/250s
iso100
24.0 mm
# 4
2
f/8.0
1/125s
iso100
24.0 mm
# 5
3
f/8.0
1/100s
iso100
40.0 mm
# 6
2
f/4.0
1/320s
iso125
24.0 mm
# 7
3
f/6.3
1/100s
iso125
105.0 mm
# 8
3
f/7.1
1/100s
iso250
50.0 mm
# 9
3
f/8.0
1/200s
iso100
40.0 mm
# 10
3
f/8.0
1/250s
iso100
24.0 mm
f/8.0
1/250s
iso100
24.0 mm
924.3 Kb
3141x2160 → 2210x1520
2014:07:24 08:33:48
| Aperture | 8.0 |
| ColorSpace | Uncalibrated |
| DateCreated | 2014:07:24 08:33:48.07 |
| DateTimeOriginal | 2014:07:24 08:33:48 |
| ExifVersion | 0230 |
| ExposureTime | 1/250 |
| FocalLength | 24.0 mm |
| FocalLength35efl | 24.0 mm (35 mm equivalent: 41.5 mm) |
| HyperfocalDistance | 4.14 m |
| ISO | 100 |
| ImageSize | 3141x2160 |
| Lens | Canon EF 24-105mm f/4L IS USM |
| Make | Canon |
| Model | Canon EOS 5D Mark II |
| Orientation | Horizontal (normal) |
| ScaleFactor35efl | 1.7 |
| SubjectDistance | 0 m |
| WhiteBalance | Auto |
COMMENTS 0
To leave a comment, please login or register

