# 1
0
f/9.0
1/200s
iso100
29.0 mm
# 2
0
f/9.0
1/100s
iso100
30.0 mm
# 3
0
f/9.0
1/320s
iso100
105.0 mm
# 4
0
f/9.0
1/250s
iso100
105.0 mm
# 5
0
f/9.0
1/640s
iso100
43.0 mm
# 6
0
f/7.1
1/125s
iso100
65.0 mm
# 7
0
f/8.0
1/60s
iso100
45.0 mm
# 8
0
f/10.0
8s
iso100
94.0 mm
f/10.0
8s
iso100
94.0 mm
710.7 Kb
3839x2160 → 2280x1282
2026:04:06 20:09:04
| Aperture | 10.0 |
| Artist | DMITRIY DIMIMH |
| ColorSpace | sRGB |
| Creator | DMITRIY DIMIMH |
| DateCreated | 2026:04:06 20:09:04+02:00 |
| DateTimeOriginal | 2026:04:06 20:09:04 |
| ExifVersion | 0230 |
| ExposureTime | 8 |
| FocalLength | 94.0 mm |
| FocalLength35efl | 94.0 mm (35 mm equivalent: 153.9 mm) |
| HyperfocalDistance | 48.15 m |
| ISO | 100 |
| ImageSize | 3839x2160 |
| Lens | Canon RF 24-105mm F4L IS USM |
| Make | Canon |
| Model | Canon EOS R6m2 |
| Orientation | Horizontal (normal) |
| ScaleFactor35efl | 1.6 |
| SensitivityType | Recommended Exposure Index |
| SubjectDistance | 4294967295 m |
| WhiteBalance | Auto |
COMMENTS 0
To leave a comment, please login or register

